18 maja 2010

Wycinki w okresie lęgowym i Peaceman

Greenpeace przyznaje się do Peacemana

6 komentarzy:

 1. Czemu takich relacji nie ma w naszej TVP, zwłaszcza w serwisach informacyjnych? Przecież idzie tu o niszczenie i grabież naszego majątku narodowego
  eko

  OdpowiedzUsuń
 2. Greenpeacje pokazuje kamień który nie ruszył się, bo jest przeciwny rozszerzeniu parku. Podobnie jak PO-wskie organizacje "poza"rządowe i Gazeta Wyborcza. Zresztą Greenpeace Polska to chyba też Platforma Obywatelska.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ochrona przyrody została sparaliżowana przez politykę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nier, to taki bełkot jak twój paraliżuje ochronę Puszcyz Białowieskiej. Bełkot, który nie może przepuścić żadnej okazji, żeby coś co politycznym nie jest, politycznym uczynić. Po co to robisz? Przypisujesz tu działania konkretnych ludzi, ludzi którzy wykonują konkrteną robotę, pod jakieś partyjne historyjki? Jakim prawem? Kto ci dał prawo do etykietowania? I co ty myszko zrobiłas dla puszczy, poza jątrzeniem i judzeniem?

  OdpowiedzUsuń
 5. Myszo Lesna, my chcemy ocalic Puszcze, nie przypisuj mi jakichs politycznych celow. To sa jakies urojenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myszko Leśna skończ z tym nienawistnym językiem i pseudopolityką. Zobacz co stało się z Listą Darz Bór. Ile teraz pisze tam osób? A przecież kiedyś bywało tam dużo ludzi kochających przyrodę i Puszczę w tym śp. Prof Simona Kossak.
  eko

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.