9 listopada 2018

"Zielony Listopad" w Puszczy Białowieskiej

"Koalicja Mieszkańców Puszczy oraz Stowarzyszenie na rzecz Dialogu Tropinka zapraszają na Zielony Listopad w Puszczy Białowieskiej. W czasie weekendów będzie można wziąć udział w spotkaniach, pełnych wrażeń wyprawach do Puszczy, rozmowach czy pokazach filmów.
Tegoroczny Zielony Listopad organizowany jest w przeuroczych wioskach puszczańskich: Budach, Teremiskach i Pogorzelcach. Jego uczestnicy zawitają też do Narewki i okolic."
Zielony Listopad 2018
Zielony Listopad w Puszczy Białowieskiej. Spotkania, rozmowy, spacery

6 komentarzy:

 1. ech wy ekolodzy, tu w Białowieży spacerki, spotkania, rozmowy a na Syberii las łupią niemiłosiernie, niszcząc cenne obszary i gatunki, a wy nic? cisza?
  ruszcie się wreszcie i zajmijcie naprawdę ważnymi sprawami, zamiast hołubić się tylko na wzajem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę nam pokazać, jak Polacy mogą się skutecznie zająć problemem wycinania tundry przez chińskie firmy, skoro sami Rosjanie sobie z tym nie radzą.

   Usuń
 2. choćby nagłaśniajcie sprawę w mediach, bo jakoś strasznie mało o tym, zwłaszcza w popularnych, nie niszowych publikatorach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagłaśniamy w mediach społecznościowych, tu skupiamy się na Puszczy. Sprawa jest dość głośna, sam widziałem kilka różnych info, udostępniałem je. Obok Syberii chińskie firmy mocną tną w Kongo. To są ogólnie wiadome sprawy.

   Usuń
 3. można jeszcze, wzorem działań w Puszczy, pojechać silną grupą na Syberię, w miejsca cięć, i przykuć się łańcuchami do drzew

  OdpowiedzUsuń
 4. juz był taki chętny Polak, ale został zatrzymany na Morzu Barentsa, posiedział w areszcie w Murmańsku, pewnie mu się już odechciało, bo zsyłką na Sybir mogło się skończyć

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.