16 lipca 2018

Puszczański Punkt Informacyjny

W Teremiskach, w dawnej szkole, powstało miejsce, którego nie wolno ominąć. To Puszczański Punkt Informacyjny, czynny codziennie od 11 do 18. Dyżurujące w nim osoby mówią po angielsku, doskonale orientują się w historii Puszczy Białowieskiej, doradzą, gdzie i co warto w niej zobaczyć, a także podzielą się wiedzą na temat bieżących problemów tego wyjątkowego Lasu. Udostępnią mapy, adresy kwater turystycznych i kontakty do przewodników, oprowadzających po Rezerwacie Ścisłym.

Już w dniu otwarcia Punktu pojawili się pierwsi turyści…Byli dorośli, były też dzieci. Dla nich właśnie przygotowano specjalny kącik edukacyjno-zabawowy.


Na otwarcie Punktu przygotowano wegański poczęstunek. Pyszny!2 komentarze:

 1. "Fundacja "Dzika Polska" powstała w 2006 roku z inicjatywy działaczy polskich organizacji ekologicznych, aktualnie mieszkających w Irlandii. Celem fundacji jest ochrona i odtwarzanie różnorodności przyrodniczej Europy, w szczególności Europy Środkowej i Wschodniej. Fundacja swoje cele realizuje poprzez działania edukacyjne oraz wspieranie projektów przyrodniczych prowadzonych przez inne organizacje społeczne."
  http://bazy.ngo.pl/profil/143286/Fundacja-Dzika-Polska#

  To może zajmijcie się działalnością w Irlandii, bo w Puszczy jesteście ciałem obcym, czynnikiem destrukcyjnym, który niszczy to piękne miejsce, mając przy okazji w d... ludzi, dla których jest to ziemia rodzinna.

  OdpowiedzUsuń
 2. merytorycznie23 lipca 2018 11:07

  a czy jest informacja gdzie można spróbować wyrobów z mięsa żubra? Dlaczego został przygotowany tylko posiłek wegański, czy to jakaś dyskryminacja?

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.