17 lipca 2018

Poezja w Puszczy

Stowarzyszenie na Rzecz Dialogu TROPINKA serdecznie zaprasza 15 września 2018 wszystkich kochających poezję i Puszczę Białowieską. Tego dnia odbędzie się druga edycja "Poezji w Puszczy" (cykl "Spotkania na Tropince", wstęp bezpłatny). Spotkamy się w Świnorojach, przy Dworku Rousseau. Stamtąd wyruszymy na poetycki spacer po Prastarym Lesie. Potem, w Chacie Kulturalnej, Piotr Brysacz - autor książki "Czyżyk na drogę" spotka się z jedną z jej bohaterek, Anna Kamińską. Możliwe są drobne zmiany w programie (myślimy jeszcze o koncercie), dlatego zaglądajcie tutaj:
https://www.facebook.com/events/185522845639751/

PROGRAM
14:00 - 17:00
Poezja w Puszczy - na spacer wybiorą się z nami tym razem poetki: Natalia Malek, Aldona Kopkiewicz , Małgosia Lebda i Mira Łuksza. Naszą poetycką wędrówkę moderować będzie - tak jak w ubiegłym roku - Marcin Ostrychacz - "ojciec" tego wydarzenia -relacja z roku ubiegłego, gdy towarzyszyli nam Wojciech Brzoska, Pjotr Janicky, Mariusz Grzebalski i Marcin Ostrychacz:

http://www.tropinka.org/spotkania-na-tropince-poezja-w-puszczy-i-biezenstwo/

17:00 - 18:00
Zapraszamy do Chaty Kulturalnej przy Dworek Rousseau na ciasto, kawę, herbatę.

18:00 -19:30
Po południu Piotr Brysacz spotka się w Chacie Kulturalnej z Anna Kamińska, jedną z bohaterek "Czyżyka na drogę"!
Wszystkie imprezy Tropinki finansowane są częściowo ze składek członkowskich i darowizn, a tak naprawdę odbywają się dzięki altruizmowi i bezinteresownemu zapałowi zaproszonych Gości i pracy Tropinkowiczów. W tym roku chcielibyśmy jednak wypłacić Gościom honorarium, zwrócić koszta podróży - jeśli macie ochotę nam pomóc, będziemy wdzięczni:

http://wspieramkulture.pl/projekt/1639-Poezja-w-Puszczy

Z góry wszystkim dziękujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.