13 września 2017

Spotkanie w Domu na Wschodzie

Jakiś czas temu Asia i Marek- właściciele przepięknego i niezwykle gościnnego miejsca o nazwie Dom na Wschodzie, zorganizowali u siebie spotkanie uczestników Obozu dla Puszczy i innych osób, zaangażowanych w obronę Puszczy Białowieskiej przed wycinką.
Były opowieści przy ognisku, koncert, kino nocne (filmy z Charlie Chaplinem), mnóstwo pysznego, wegańskiego jedzenia i naprawdę dobrej zabawy. Asiu i Marku - zamieszczam tych kilka zdjęć dla przypomnienia tego wieczoru wraz z gorącym podziękowaniem za Wasze dobre serca i ogromną troskę o Puszczę.
Autorem zdjęć jest Marcin Nowak.2 komentarze:

 1. Witam
  Możecie dawać więcej informacji na temat wycinki w puszczy? Co sie tam tak naprawde dzieje? Czy uda sie w końcu zatrzymac wycinkę?

  https://www.youtube.com/watch?v=q988Xw_ZwVU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieje się to samo od kilku miesięcy, mimo protestów LP wciąż tną, MŚ je wspiera swym autorytetem, a sam Szyszko udaje, że nie wie o co chodzi.
   Odwoływanie się do instytucji unijnych na razie nic nie dało, czekamy na decyzję trybunału w sprawie kar dla Polski za nielegalną wycinkę na wniosek KE.
   http://puszcza.pracownia.org.pl/aktualnosci/192-komisja-wnioskuje-o-nalozenie-kar-finansowych-w-zwiazku-z-nielegalna-wycinka-w-puszczy-bialowieskiej
   Jak będzie konkretna decyzja na pewno o tym napiszemy.

   Usuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.