8 czerwca 2016

Filmiki z wizyty ekspertów IUCN


Dyrektor LP Konrad Tomaszewski amatorsko filozofuje  na temat Puszczy podczas spotkania z misją IUCN w Białowieży (06.06.2016).

Tu zaś przedstawiciel nadleśnictwa Białowieża pokrętnie wyjaśnia ekspertom IUCN dlaczego wyrąbano graby w oddz. 280 - obszarze dziedzictwa UNESCO wyłączonym z pozyskania drewna. Czyżby graby też zaatakował kornik? :)

Tu nadleśnictwo Białowieża tłumaczy ekspertom IUCN, jak się piecze dwie pieczenie z kornika na jednym ogniu :)

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/komisja-unesco-w-puszczy-bialowieskiej-prosi-o-wstrzymanie-wycinki,650422.html
Krótkie podsumowanie TVN-u


4 komentarze:

 1. Radny powiatu - bardzo pozytywne wystąpienie. Widać że człowiek swoje przeżył, miał kontakt z pracownikami LP, gospodarką leśną; przedstawił podejście typowo praktyczne. Zaciekawił mnie natomiast co wśród ekspertów IUCN robią Panowie Bohdan i Kruczyński? Jeżeli chcą się w końcu czegoś nauczyć to mogli by przynajmniej nie przeszkadzać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Radny powiatu- co on robi? Mówi coś? Tańczy? Ktoś to ogląda?

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę swój czas przekroczył. Kto takich wybiera na radnych ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki takim radnym Polska staje się skansenem Europu, a rozszerzenie lub powołanie nowego parku narodowego stało się niemożliwe, bo lokalna prywata rządzi na każdym kroku. Już raz w XVII w. to ćwiczyliśmy, przez takich zaściankowych sobiepanków Polska straciła byt państwowy, a teraz straci walory przyrodnicze i pieniądze. Przecież już nikt tego truchła rozbierać nie będzie, bo i po co? Żeby się potem użerać z ciemniakami, płacić zasiłki itp.?

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.