14 marca 2016

Niepokornych dziennikarzy się wyszkoli - rzekł minister

Nie ma lekko, niedouczeni dziennikarze, którzy zadają głupie pytania ministrowi Szyszko, pójdą na specjalne szkolenie, problem z nimi wreszcie się skończy.
Jan Szyszko: Przeszkolimy dziennikarzy, żeby wiedzieli, jak zadawać pytania
Ciekawe tylko czy szkolenia będą dobrowolne, a może przymusowe? Ponieważ np. bez zaświadczenia o odbyciu takowego szkolenia dziennikarz nie dostanie akredytacji na konferencję prasową ministra środowiska – w dzisiejszej rzeczywistości politycznej przypominającej PRL-bis, wszystko jest możliwe.

4 komentarze:

 1. 1/3 zagospodarowanej części już jest chroniona! te oświadczenie to chytry myk, mający zwrócić uwagę, że niby ma sie na uwadze ochronę i zbija z tropu, ze większość będzie użytkowana...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj jest chroniona, jutro może nie. To wygląda trochę jakby było palcem na wodzie pisane i zależało od dobrej woli, a nie było usankcjonowane poprzez ochronę w ramach rozszerzonego parku narodowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. No i 1/3 tylko.
  Do niedawna istniało jakieś ograniczenie, które zniklo przed jakimiś wyborami, a teraz biorą się może do wycinki o ile to prawda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszą mieć więcej kasy na opłacanie duszpasterzy. A drewno będzie do produkcji krzyży jak w gabinecie "minisra". Kolega po strzelbie mu poświęcił. Obciach !

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.