12 stycznia 2016

Trzy prawdy o Puszczy i korniku...

Kornik w Puszczy Białowieskiej - klęska czy naturalna dynamika lasu
Prowadzi: dr hab. Bogdan Jaroszewicz, ekolog lasu naturalnego, kierownik Białowieskiej Stacji Geobotanicznej Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni wicedyrektor Białowieskiego Parku Narodowego, członek zespołu powołanego przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego do opracowania ustawy regulującej status Puszczy.
 Uniwersytet Warszawski, Wydział Biologii, ul. Miecznikowa 1, 15.01.2016, godz. 18:45-19:15, sala 9B na 360 osób - chyba wszyscy chętni się zmieszczą :)
Szczegóły imprezy
 "Jeśli po wykładzie dr hab. Bogdana Jaroszewicza zapragniecie poczuć się jak w Puszczy, zapraszamy na spotkanie w labiryncie spróchniałych leśnych olbrzymów w ustronnym korytarzu za Smokiem Wawelskim na Wydziale Biologii UW."

11 komentarzy:

 1. może administrator streści tu na blogu tekst tego opowiadania, bo nie każdy ma czas do Wa-wy na jedną godzinę wykładu jechać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak można streścić coś co jeszcze nie zaistniało? Zwłaszcza, jeśli wykład będzie połączony z dyskusją.
   Zastanów się trochę anonimie, zanim palniesz kolejną tanią prowokacyjkę i znów się ośmieszysz.

   Usuń
  2. Admin wyraźnie popada w schizofrenię, wszędzie widzi prowokacje :) od razu Ci napiszę, że Anonimowy 12 stycznia 2016 11:57 to ktoś inny, nie ja :)
   CF

   Usuń
  3. Uderz w stół, a nożyce się odezwą :)
   CF po logach wiem, że to był ktoś inny, więc nie schlebiaj sobie za bardzo. Nie jesteś wyjątkiem, podobnych harcowników jest kilku, niektórych znamy na tym blogu od lat. Dostarczali nam z Januszem sporo rozrywki i jak widać nie zamierzają osiąść na laurach :)

   Usuń
  4. Oczywiście chodzi o streszczenie przyszłego, jeszcze nie zaistniałego wykładu dr hab. Jaroszewicza, nic w tym zdrożnego- więc administratorze nie histeryzuj proszę Cię, poza tym jeśli masz z tym jakiś problem- to może któryś z czytelników bloga będzie na tym wykładzie i jego treść w skrócie tu nam przybliży.

   Usuń
  5. Relacja po to co innego, może ktoś napisze - chętnie opublikuję. Oczywiście, że wykład jest raczej dla mieszkańców W-wy i okolic. Mnie też tam nie będzie, ale już na "Marsz entów" mam nadzieję dojechać.

   Usuń
 2. ojej, wydaje mi się, że Janusza zasmuciłby taki język na tym blogu.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Janusz się nie smucił, bo po prostu ostro cenzurował podobnie napastliwe lub wprost szydercze wpisy. Mamy ich w archiwum setki, niektóre wręcz wulgarne.
   Może to było jakieś rozwiązanie? Lecz mieliśmy nadzieję na większy pluralizm, niestety, to chyba nie był najlepszy pomysł.

   Usuń
  2. no jasne, najlepiej wprowadzić cenzurę... czyli teraz w komentarzach będzie trzeba pisać tak: "Wspaniały ten artykuł w Gazecie Wyborczej, jak zwykle bardzo merytoryczny i wnoszący wiele w dyskusję o puszczy, kocham Gazetę Wyborczą, adminie proszę o więcej odesłań do Gazety Wyborczej - mojej ulubionej gazety."
   CF

   Usuń
  3. CF nie wzniecaj się tak - to nie zdrowo :)
   Jeżeli masz aż taki problem z "Gazetą wyborczą", to współczuję, ale jest na to rada: nie kupować, nie czytać, nie zaglądać do linków.
   Po takiej półrocznej kuracji może alergia przejdzie? Zyrtex podobno też jest skuteczny.
   A co do cenzury, to była jest i będzie, nie sądzisz chyba, że ktoś pozwoli przypadkowym gościom na zaśmiecanie własnego podwórka lub łażenie po domu w obłoconych buciorach - ty pewnie też u siebie na to nie pozwalasz?
   Chyba, że za ciebie sprząta mamusia, to wtedy wszystko ci jedno?

   Usuń
  4. Zyrtex jako antidotum na GW - ciekawe :)
   Spokojnie nie mam problemu z Gazetą Wyborczą, która i tak niedługo sama skona, bo została odcięta od publicznego koryta, a ten twór nie jest w stanie istnieć na wolnym rynku.
   Moderacja musi być ale po to aby wyeliminować wpisy agresywne, wulgarne itp, a nie takie które stoją w kontrze do opinii admina :)
   CF

   Usuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.