14 sierpnia 2010

http://www.tydecydujesz.org/

ODDAJCIE PARKI NARODOWI
formularze do zbierania podpisów można pobrać na stronie:
http://www.tydecydujesz.org/
podpisane listy można wysyłać pod adres:

Fundacja Greenpeace Polska
ul. Lirowa 13
02-387 Warszawa

Dodatkowe informacje:
1. W formularzu adres zamieszkania oznacza adres zameldowania.
2. Należy wpisywać długopisem koloru niebieskiego lub czarnego
3. Wpisanie swoich danych na stronie http://www.tydecydujesz.org/ nie jest równoznaczne ze zlożeniem podpisu pod inicjatywą! Podpisy skladamy fizycznie, z adresem zameldowania i peselem, na kartach wykazu obywateli, którzy udzielili poparcia projektowi ustawy, które można pobrać ze strony
4. Wypełnione karty można wysyłać pod adres Greenpeace (w pierwszej wersji była pomyłka w nazwie ulicy - powinno być Lirowa, nie Lipowa), mozna też składać w biurach organizacji, ktore włączyły się w inicjatywę. Wkrótce powinny pojawić się informacje o miejscach, gdzie też będzie można składac podpisy.

9 komentarzy:

 1. Pierwszy mankament: strona bardzo długo się otwiera. zaletą jes to że w czołówce występuje A. Wajrak. Nie wiem dlaczego ale bardzo cenię sobie tego gościa :) na prawdę mam do niego wiele sympatii. I nie ważne co wypisują o nim w innych stronach czy też szmatławcach. Dla mnie jest to człowiek , który dąży do swojego obranego celu, a takich ludzi cenię.

  OdpowiedzUsuń
 2. do tego mówi bardzo przekonywująco, ale strona faktycznie za wolno sie ładuje, nie każdemu będzie sie chciało tyle czekać

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też apeluję do administratorów strony: inicjatywa jest bezcenna, sprawa ważna, ma trafić do wielu różnych ludzi - więc musi być klarowna, łatwo się otwierająca, zawierająca wszystkie potrzebne informacje, czytelna zarówno dla 18-, jak i 80 - latka pracujacych na nie najszybszym komputerze. Warto stronę trochę poprawić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fakt - strona nie jest czytelna i trzeba się trochę wysilić, by dojść do tego, o co chodzi, gdzie jest projekt i jak go porzeć. Część osób będzie myślała, że jak wpisze swoje dane na tej stronie, to będzie to już poparcie (co nie jest prawdą).
  Na szczęście wszystkie informacje są czytelniej podane na stronach innych organizacji, np. Salamandry, Klubu Przyrodników, OTOP, WWF...
  Zgadzam się, że plusem tej strony jest filmik z p. Adamem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety twórcy strony nie popisali się zbytnio. Postawili na fajerwerki, które rozmywają czytelność strony i obciążają ją technicznie. Najpierw czekanie, aż strona się wczyta (kto pozwala sobie na takie marnowanie czasu?). Potem pola z personaliami, które nie mają nic wspólnego z lista podpisów. Na stronie ani słowa wyjaśnienia do czego zmierza ta akcja (trzeba dopiero pobrać PDF-a aby się dowiedzieć). Wywalić tego mulącego Flasha i zastąpić go DHTML-em.

  OdpowiedzUsuń
 6. No i filmik z Wajrakiem nie powinien uruchamiać się automatycznie, ale dopiero po kliknięciu internauty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze że się znaleźli ludzie którzy podjęli próbę zmienienia tego absurdalnego zapisu. Żeby to tylko przeszło przez Sejm i cały trud nie poszedł na marne. Szkoda że nie stało się to przed tym zaduszonym projektem prezydenckim.
  A strona jest bardzo ładna. Do drobnych uwag można by dorzucić problemy z powrotem na strone główną po kliknięciu na przykład na "o akcji" lub "pobierz".

  OdpowiedzUsuń
 8. Może dobrze że filmik sam się włącza, bo jest w nim sporo najważniejszych argumentów krytycznych wobec tego absurdalnego prawa veta. A taka multimedialna prezentacja jest bardziej przekonywująca niż słowa na papierze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wielkie bzdury piszecie ,cała Europa ma autostrady i wielki przemysł,a zatem pieniązki.My polanie mamy być ekologiczni bez pracy ,pieniązków i przyszłości

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.