4 września 2015

Wrześniowy numer Dzikiego Życia poświęcony Januszowi Korbelowi już dostępny

Ukazał się specjalny numer Miesięcznika Dzikie Życie, który w całości poświęcony jest Januszowi Korbelowi, zmarłemu 7 sierpnia 2015 r.
Janusz Korbel był założycielem Pracowni na rzecz Wszystkich Istot oraz Miesięcznika Dzikie Życia i jego pierwszym redaktorem naczelnym. W wydaniu znajduje się aż 30 wspomnień o Januszu pisanych przez różne osoby, z którymi w różnych okresach współpracował, kilka przedruków jego artykułów z różnych lat oraz wiele archiwalnych, nie publikowanych fotografii.
Wydanie specjalne zawiera aż 20 stron więcej niż zwykłe wydanie pisma. Wyjątkowo wszystkie artykuły oraz wspomnienia o Januszu z tego numeru są już teraz dostępne na naszej stronie internetowej.
Więcej informacji na stronach DZ

3 komentarze:

 1. Pod tym linkiem macie pokazane dziedzictwo "dobrego dusza puszczy":

  http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150904/REGION05/150909827

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień bez złośliwości wobec zmarłego, dzień stracony Anonimie?
   Tak na pewno Korbel sadził te świerki, a potem nawiercił dziurki i wpuścił korniki? :)
   Jak może wyglądać Puszcza – gdy się jej na to pozwoli, Janusz pokazywał na setkach zdjęć, które można obejrzeć na tym blogu. Polecam też stronę Tomka Drzewa BPN

   Usuń
 2. to prawda jest tylko, oczywiście nie tylko On się do do obecnej sytuacji świerka w Puszczy przyczynił, ale niewątpliwie był twarzą akcji ,której skutki można dziś obserwować

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.