11 lutego 2018

Wstęp do nowego dialogu - list

Zapowiedziana przez dyrektora Koniecznego w czasie jego głównego wystąpienia w Białowieży ( 1 lutego 2018 r.) kolejna "platforma współpracy i dialogu" służyć będzie- jak zawsze dotąd, upiększaniu rzekomej troski o przyszłość Puszczy Białowieskiej, a w rzeczywistości do kontynuowania jej eksploatacji. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakąś nadzieję z tym związaną, niech popatrzy na tytuł najnowszej publikacji Lasów Państwowych "Niech żyje Puszcza 100 lat pod opieką leśników". Zawartych w niej wyjątkowo tendencyjnych tekstów nie musi czytać- tytuł na okładce wyjaśnia wszystko.
Sylwester Leśniewski

5 komentarzy:

 1. Wydana oczywiście za publiczne pieniądze. Dość już chyba okłamywania ludzi przez LP. Tylko już chyba oni sami w to co piszą i mówią wierzą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakby nie zauważali, że jest Park Narodowy. Co za buta. Typowy przykład pychy. Mocno ich Szyszko ośmielił, nawet niespełniona nauczycielka z Technikum zabiera głos.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lasy P. opublikowały wyjątkowo nierzetelny film. To chyba dodatek do publikacji
  https://www.youtube.com/watch?v=gR4q9zvZmOM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. film usunięty z YT, gdzie można znaleźć?

   Usuń
  2. LP usunęło film z YT, prawdopodobnie dlatego, że był tak żenujący i hejt się nasilał. Nawet jak ktoś go zgrał, to raczej nie wrzuci na YT ze względu na prawa autorskie.

   Usuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.