27 maja 2016

Minister głosi i ratuje...

10 komentarzy:

 1. Majsterklepka zabrał się za "reperowanie" Puszczy - ratuj się kto może!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że się boją, stąd takie obłożenie papierami, ekspertyzami itd. Ale i tak odejdą w hańbie jako ci, którzy zamordowali Puszczę wbrew woli narodu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Łojezu, co za brednie, naturalność sztucznie produkowana? "Wyznawcy ekocentryzmu"? "Skażone siły przyrody"? Ci kolesie w ogóle nie rozumieją o czym mówią, to wręcz żałosne. I jeszcze to pokrzykiwanie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Antropocentryczna ideologia w wydaniu MŚ, nie mająca poparcia w historii naturalnej Ziemi. Cały świat nauk biologicznych z Polski i zza granicy próbuje uzmysłowić Panom, że nie macie racji. Dlaczego z uporem stoicie na stanowisku, że bez człowieka przyroda jest niczym niepełnosprawny organizm? Czy 90 lat historii Lasów Państwowych, doświadczenia i wiedzy jakie przez ten czas zdobyliście pozwala Wam stawiać takie tezy? Nie próbujcie przeciwstawiać się biologii lasu stawiając argumenty, które zostały odrzucone już 100 lat temu, przewartościowywać układy sił w przyrodzie, próbując na siłę wpychać w nie homo sapiens. To doprowadzi Was do ośmieszenia w skali całego świata. A ponownie odzyskać uznanie będzie Wam bardzo trudno. Macie ostatni dzwonek, żeby się wycofać i uznać rację ludziom, którzy badają las i środowisko naturalne nie przez pryzmat ideologii ultrakonserwatywnego rządu lecz przez pryzmat rzeczywistych mechanizmów jakie rządzą przyrodą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta konferencja prasowa do żałosna próba złapania przez pana ministra równowagi po skompromitowaniu się wystąpieniem w Brukseli. Panowie, teraz nie tylko rozsądna i myśląca polska się z was śmieje, ale cała Europa. Brawo!!! Lepszego prezentu pan minister nie mógł nam podarować. Dziękujemy :))))))

  OdpowiedzUsuń
 6. I co zmienia wasze lamenty ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie zagęczczenie kłamstw i absurdu, że nie daję rady tego słuchać do końca. Gadka jak z KGB.

  OdpowiedzUsuń
 8. Udawadniają, że o lesie nie wiedzą nic. Tego rodzaju ludzie nie mogą nadal zarządzać Lasami Państwowymi. Szyszko zawsze kłamał i manipulował. Mściwy, mały człowiek. Z Rozpudą było podobnie, nie ogarniał tematu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Otwierają się społeczeństwu oczy kto tak naprawdę zarządza naszymi lasami. Uwłaszczyli się leśni dziadkowie na majątku Skarbu Państwa.

  OdpowiedzUsuń
 10. I to jest minister w dużym europejskim kraju ? Ani kultury ani wiedzy.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.