28 sierpnia 2013

Dziękujemy

Dzisiaj nie ma już w rezerwacie złożonych pni drzew...
Kilka dni temu, dnia 20 sierpnia publikowaliśmy post o banalnej dość sprawie: składnicy drewna w rezerwacie przyrody. Wywołało to dyskusję i obronę składnicy.  Tymczasem dzisiaj dostaliśmy od autora poprzedniej wiadomości zdjęcie pokazujące, że złożone tam pniaki zostały z rezerwatu usunięte zanim jeszcze RDOŚ wysłał swoje stanowisko w tej sprawie. Czyli, że można zareagować na spostrzeżenie, bez wyciągania armat przeciw "ekologom" i obrony "nieomylności" LP. Wszystkim nam zależy na Puszczy? No, to pomagajmy sobie w jej ochronie. "Wypada tylko podziękować" - jak napisał autor wiadomości w mailu.  

5 komentarzy:

 1. Brak mi słów. I w jakim celu Pan to publikuje ? Człowieku !

  OdpowiedzUsuń
 2. Od razu piękniej ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra wiadomość nie jest zła :),ale dobrze by było też poznać stanowisko RDOŚ bo jest wiele rezerwatów w różnych nadleśnictwach i warto wiedzieć czy praktyki wykorzystywania składnic w rezerwatach są uważane za akceptowalne, czy nie.

  OdpowiedzUsuń
 4. /Brak mi słów. I w jakim celu Pan to publikuje ? Człowieku !/

  By podziękować zapewne. Były też pretensje anona od świętych gajów, że brakuje newsa o uprzątnięciu.
  Trudno wszystkim dogodzić....

  OdpowiedzUsuń
 5. RDOS poprosił nadleśnictwo o pozamiatanie tego bałaganu, wynika więc z tego, że nie akceptuje składowania drewna w rezerwatach, pewnie również tych znajdujących się poza Puszczą.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.