18 lutego 2012

Czas komentarzy - błąd serwera

Jak już z pewnością nasi uważni czytelnicy zauważyli, wraz z nowym sposobem wyświetlania komentarzy w formie wątków zmieniło się oznaczenie ich daty na angielski format i czasu na inną strefę czasową (9 godzin wstecz).
Okazało się, że jest to błąd oprogramowania serwerów Google (a ściślej Blogspota na których gościmy), jak na razie nie naprawiony. Inne widoki komentarzy tzn. cała strona lub wyskakujące okno mają prawidłową, polską datę i czas.
Zdecydowaliśmy się jednak pozostawić widok wątków mimo błędu, ponieważ dyskusja pod postem jest przejrzysta, wiadomo czego dana odpowiedź dotyczy.
Jeśli jednak angielska data i przesunięty czas bardzo czytelnikom przeszkadzają, to zmienimy widok wątków na taki z poprawnym wyświetlaniem. Prosimy o sugestie.

5 komentarzy:

 1. sugestia - zrezygnować z blogspota, wykupić hosting, domenę i tam postawić WordPressa - wtedy blog będzie Waszą własnością a nie Google.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zasponsorujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Domena np. .com koszt do 40 zł rocznie, hosting 40 zł rocznie, WP za darmo = razem 80 zł rocznie. Koszt chyba nie jest wysoki, a na przy tej oglądalności na blogu można zarabiać reklamami AdSens - koszty się zwrócą, a jeszcze coś zostanie w kieszeni. W przypadku pytań proszę pisać, służę poradą, kontakt na stronie: http://www.e-kreacja.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za sugestie, trzymamy za słowo i wkrótce się skonsultujemy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane, pojawią się za jakiś czas – po akceptacji.